Nevšední fotografie dětí a psů, nad kterými se tají dech!

Pouto mezi dětmi a jejich nejlepšími zvířecími kamarády je veliké. Někdy i třikrát větší než samotné děti. Fotograf Andy Seliverstoff (58) se rozhodl nevšedním projektem světu ukázat, jak nerozbitné toto pouto může být. A jak velikost nehraje roli.

15726450_1297631356942317_4164557182316916528_nNad snímky se doslova tají dech. Projekt s názvem “Malé děti a jejich velcí psi” ukazuje nevšední pouto lidí a psů. Andy Seliverstoff strávil 4 měsíce v Petrohradě, aby nafotil celou řadu přátelství dítěte a psa. A pak vybral ty nejlepší fotografie. Sám má slabost především pro dogy, novofundlandské psy a černé ruské teriéry.

„Vždy musím se psem, kterého fotím, strávit více času a poznat jeho osobnost, jak nejvíc to jde,“ píše fotograf na svojí webové stránce. „Každý pes má jedinečnou osobnost a to je pro mě důležité,“ dodal. Vše dýchá z jeho neuvěřitelným snímků. Podívejte se sami! Fotogalerii všech snímků naleznete zde.

Zdroj: Andy Seliverstoff, Extra.cz

O autorovi

Zajímavé články

Voříškov, místo, kde mění psí osudy

Miniazyl Voříškov najdete nedaleko obce Chýnice kousek od Prahy. S otevřeným srdcem se zde starají dvě slečny o několik pejsků a řídí se heslem, že chtějí změnit psí osudy. Rozhodli jsme se je podpořit a poslali jsme jim začátkem dubna balíček s materiální pomocí.

Zvířata nám bolest nedokážou říct, jak ji ale poznat?

Bolest nás trápí často, někoho víc, někoho míň. Vezmeme si prášek, jdeme si lehnout, nebo jdeme k doktorovi. Ale co když něco bolí našeho zvířecího miláčka? Snaží se nám to říct, ale my to nevidíme a nutíme ho běhat za míčkem, nebo soutěžit? Jak poznat, že vašeho psa nebo kočku něco bolí? Pár tipů vám řekneme v našem článku.

Pasení – potřeba i zábava

„Když spojíte člověka, které má chuť něčeho dosáhnout a psa, který vám k tomu může pomoci, vznikne něco neobvyklého. Pasení je vášeň, sport a neskutečná zábava pro psa i majitele. Musíte ovšem myslet jako jeden!” říká majitelka psa, která objevuje kouzla pasení se svou milovanou border kolií.

Pomáháte s námi nákupem
na našem E-shopu.

Odznak kvido
Nahoru