Tipy na péči o klouby a o zuby vašeho psa

Přinášíme vám několik tipů na podporu organismu vašich miláčků. Pečujte o zdraví svého psa dříve, než nastane akutní problém a pes bude trpět bolestí.

Co na to odborník?

Máme pro vás krátkou reportáž České televize s odborníkem na výživu Miroslavem Sadílkem. Psi dnes trpí stále častěji problémy s klouby a displazií. Nejčastěji tyto problémy trápí velká plemena psů, ale také spí seniory a štěňata velkých plemen. Doporučujeme včas podávat vhodnou kloubní výživu, ideálně ve formě sirupu, kterou snadno vylijete na dávku granulí. Pro práškovou formu je naopak dobré sáhnout, pokud už váš pes trpí bolestí díky vyšší koncentraci účinných látek.

Vsaďte na prevenci!

Dalším častým problémem je zubní kámen. Vsaďte i zde opět na prevenci v podobě přírodní řasy Ascophyllum nodosum, která působí na redukci zubního plaku přímo v zažívacím traktu zvířete.

Podívejte se na nabídku kvalitních kloubních přípravků a přípravků na odstranění zubního kamene na našem E-shopu.

Video naleznete na stránkách České televize zde

 

O autorovi

Vanda Nováková

Vanda Nováková

Zajímavé články

15. Královopolský závod Brno 2016

Dne 11. června 2016 se uskutečnil v Brně Králově poli závod poslušnosti pro všechna plemena dle zkoušek ZOP, ZPU1 a ZPU2.

Anglický kokršpaněl

Původně lovecký slídič je dnes populárním domácím malíčkem v Evropě a ve všech zemích Britského společenství.

Charitativní dražba obrazu a představení nových luxusních šperků, s S Gallery Brno

Ve středu 19. října 2016 se Psí hvězda stala součástí nevšední akce plné luxusních šperků, krásných dam, dokonalých masáží, nádherných obrazů a milovníků zvířat, kteří společně s námi chtějí pomáhat.

Pomáháte s námi nákupem
na našem E-shopu.

Odznak kvido
Nahoru