Psí domov Lukavice

Náš Psí domov je soukromé zařízení, kde jsou téměř veškeré výdaje hrazeny lidmi, kterým není osud těchto pejsků lhostejný. To znamená z příspěvků, ať už pravidelných či nepravidelných od různých dárců, sponzorskými dary, či výtěžkem z prodeje propagačních materiálů jako např. textilu v e-shopu, pohledů, či kalendářů.

Prioritou při financování jsou samozřejmě plné misky našich pejsků a jejich zdraví. Z dostupných příjmů nejsme opravdu schopni renovovat naše prostory tak, jak bychom si přáli, a jak by si mnozí představovali, bohužel. Ale o naše pejsky je tu postaráno dobře a s láskou.

S čistým svědomím můžeme říci, že za celou dobu provozu našeho Psího domova zde důstojně dožilo a psí důchod si tak užilo mnoho pejsků, což by jim v některých jiných útulcích dopřáno nebylo. Stále máme v Psím domově mnoho psích seniorů, které již těžko umístíme do nových domovů, kteří by i v jiných útulcích ani přijati nebyli a na které nám nikdo nepřispívá, a tedy výdaje spojené s těmito pejsky hradíme doslova “jak jen je to možné”.

Samozřejmě je naším cílem umístit co nejvíce pejsků, ale my opravdu nesvěříme každého pejska komukoliv. Pokud víme, že by pejsek skončil u boudy na řetězu bez potřebné péče a hlavně bez pohlazení a vlídného slova, nepovažujeme umístění do nového domova za “výhru” a raději hledáme jinou rodinu. Naši práci děláme svědomitě od přijetí pejska, přes jeho pobyt u nás, až po předání novému majiteli. A to vše s velkým nasazením, z nepatrných zdrojů a dobrovolně.

Byli bychom rádi, aby si lidé naši situaci a naše “možnosti” uvědomili. Proto si velmi vážíme Vás všech, kteří nám pomáháte a přispíváte nám. Bez vás by naše práce neměla smysl. Pokud máte zájem nám pomoci, můžete nám přispět libovolnou částkou na číslo bankovního účtu: 35-6388150247/0100.

Částka bude použita na nákup krmiva a veterinární prostředky. Moc děkujeme!!!

Kontakt: 

Psí domov Lukavice

Lukavice 222, 516 03

Okres Rychnov nad Kněžnou

Lukavice 222, 516 03 Okres Rychnov nad Kněžnou
Psí domov Lukavice
Psí domov Lukavice
Psí domov Lukavice
Psí domov Lukavice

Pomáháte s námi nákupem
na našem E-shopu.

Odznak kvido
Nahoru