mustafa-1

Mustafa

N/A

  • 8 let

Mustafa by rád našel prima domov.

Mustafa (č.4971), nejspíše německý ovčák x stafordšírský terier , asi 8 let starý pes, v kohoutku cca 56 cm, váha při příjmu 30.5 kg. Úplné očkování DHPPi+L, nevadí mu větší množství lidí, cestování zvládá i na větší vzdálenosti.

KASTROVANÝ Mustafa k nám byl přijat s lysinami po těle a některé zuby má polámané. Těžko říct, co se mu v minulosti dělo. Ať to bylo cokoli, dokázal se nad to povznést a je z něj pohodový pejsek. K lidem je přátelský. Rád se projde krajinou a u toho klidně i mlsá.

Na vodítku chodí dobře. Ostatní pejsky si vybírá. Proto, když si ho budete chtít pořídit k jinému pejskovi, musí se vyzkoušet jejich vzájemná snášenlivost. Není vůbec problém, když se svým vlastním pejskem přijedete do útulku a oba společně vyvenčíte. Není vhodný pro aktivního člověka.

Je hůře pohyblivý a trošku hůř slyší. Vhodný by byl k domku se zahrádkou, kde by měl k dispozici zateplenou boudu. Kratší procházka by mu určitě udělala radost, stejně jako pravidelný kontakt se svým páníčkem. Pro více informací kontaktujte přímo útulek.

Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.

Poplatek za adopci je 600,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h., tel.: 604451258 

Mustafa
Mustafa
Mustafa
Mustafa
Jimlín 242, okr. Louny 1, 440 01

Kontaktní údaje útulku

Útulek Jimlín

Hledají domov

štěpánka

Štěpánka

  • 12 let
Filípek-Big

Filípek

  • 4,5 roku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Alfa

  • 1,5

Pomáháte s námi nákupem
na našem E-shopu.

Odznak kvido
Nahoru